רופא שיניים בתל אביב ד”ר דרור בן שלמה

רפואת שיניים היא תחום שמשלב רפואה, טכנולוגיה ואומנות ובשלושת האספקטים הללו חלה התקדמות גדולה מאוד בעשורים האחרונים. מרפאת רופא שיניים בתל אביב ד”ר דרור בן שלמה מציעה את כל קשת הטיפולים בתחום ומתמחה במיוחד ברפואת שיניים אסתטית אשר דורשת סטנדרט גבוה ביותר בשלושת האספקטים של רפואת השיניים ומעמידה לרשותכם את קידמת הטכנולוגיה, הידע והניסיון הרפואי והכישורים האסתטיים ומיישמת אותם בקפדנות בכל טיפול בין אם פשוט ובסיסי או מורכב ומאתגר.

קבע תור
עדויות מטופלים
 • יש הרבה מאוד רופאי שיניים, אבל מעטים וספורים הם רופאי השיניים שהם אומנים גם בכישורים הטכניים שלהם וגם ברפואתם, ד"ר דרור בן שלמה הוא אחד מהמעטים האלו שאפשר להיות בטוח שבין אם אתה צריך סתימה פשוטה, או שחזור מלא של כל הפה, הוא ידאג שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת. לא מפקיר את הפה שלי בידיים של אף רופא אחר! אופיר

  אופיר שביט
  מעצב תעשייתי ויזם - ofirshavit.com
 • מזה עשר שנים אני ובני משפחתי מטופלים על ידי ד"ר דרור בן שלמה רופא נהדר שמעלים לגמרי את החשש מטיפול כואב עם המון יחס אישי ממליץ בחום.

  שלמה גלפנד
 • ניכר כי מדובר בבעל מקצוע יסודי וללא דופי הניחן ברגישות ויחסי אנוש ראויים להערכה! בהחלט ממליץ!

  מרדכי יהונתן עופרי
  עו"ד ונוטריון
 • בתור פחדנית גדולה מרופאי שיניים, גיליתי שאפשר גם אחרת. מעבר למקצועיות הרבה, הניקיון, הרצינות והקפדנות שלו כרופא, דר' דרור בן-שלמה התגלה כאדם המשרה רוגע ומעניק ביטחון.שני דברים שהיו חסרים לי בניסיוני הקודם אצל רופאי שיניים. יצא מצב לא ייאמן שחיכיתי לטיפולים אצלו מדי שבוע והרגשתי שאני נהנית להגיע אליו. אני ממליצה בחום עליו כרופא. כל משפחתי מטופלת אצלו בהמלצתי וכמה מחבריי.

  צופית שפאן
  אבו-גוש
 • אם תמיד רק דמיינתם איך הייתם רוצים את רופא השיניים שלכם, הגיע הזמן להתעורר, כי הרופא הזה קיים במציאות כד"ר בן שלומה דרור !! הרופא היחיד על הגלובוס שאצלו לשבת על כסא המטופלים זה כמו לשבת על הספה בשבת אחה"צ. המקצועיות השמיימית מטפטפת מידיו בכל תחומי הטיפול ובעדינות אין סופית, משאירה את הכאב מחוץ לתחום. כל זה מגיע כעיסקת חבילה עם יחס אישי, אמינות מקצועית וסביבה נעימה ורגועה.להיות מטופל אצל ד"ר בן שלמה, זו בהחלט התנסות וחוויה טיפולית בלתי שגרתית. אז חברה! קחו את השיניים הכואבות שלכם ורוצו למרפאה של ד"ר בן שלמה בלי לחשוב פעמיים מבטיחה לכם שתברכו את הרגע. אני עשיתי זאת ומאז אני שם!!!

  אירית אברהם

מומחיות המרפאה


עיצוב החיוך

עיצוב כולל של השיניים שאינו מונחה ע”י שיקולים רפואיים בלבד אלא בנוסף משיקולים של אסתטיקה כללית של הפה ואסתטיקה יחסית של השיניים אחת ביחס לשניה במטרה להשיג מראה שיניים מאוזן וחינני

כתרים

כתר הינו למעשה תחליף מלאכותי לכותרת השן (החלק הגלוי של השן בחלל הפה) הנדרש במקרים בהם הכותרת הטבעית ניזוקה באופן בלתי הפיך. מדובר בטיפול שדורש מומחיות רבה כדי להשיג תוצאה אסתטית שתחזיק לאורך זמן.


סתימות לבנות – שחזורים אסתטיים

ביצוע שחזורים (סתימות) שלא ניתן להבחין בהם מאחר והם בעלי צבע וחומריות זהים לאלו של השן עצמה, להבדיל מסתימות אמלגם או אחרות (מתכתיות) נפוצות אשר בולטות מאוד ומקנות לשיניים מראה לא טבעי.

השתלות מונחות מחשב

חידושים טכנולוגיים של העשור האחרון מספקים לנו כלים ממוחשבים לביצוע השתלות דנטליות בדיוק רב מאוד.


ציפוי חרסינה

ציפויי שיניים פגומות בחרסינה להקניית מראה תקין וטבעי

שיקום ע"ג שתלים

לעתים גם שורש השן עצמו נהרס ויש הכרח להסירו ולהתקין שתל מתכתי במקומו כדי שיתמוך בכתר (השן החלופית)


דוגמאות טיפול "לפני-אחרי"

בדוגמאות המובאות לפניכם ניתן לראות את איכות הטיפול והרמה האסתטית אליה אנו שואפים בכל טיפול.

לדוגמאות ופרטים נוספים...


1 - לפני
1 - לפני
1 - לפני
1 - אחרי
1 - אחרי
1 - אחרי
2 - לפני
2 - לפני
2 - לפני
2 - אחרי
2 - אחרי
2 - אחרי
3 - לפני
3 - לפני
3 - לפני
3 - אחרי
3 - אחרי
3 - אחרי
4 -לפני
4 -לפני
4 - אחרי
4 - אחרי
5 - לפני
5 - לפני
5 - אחרי
5 - אחרי
6 - לפני
6 - לפני
6 - אחרי
6 - אחרי